Jakże miło nam przedstawić Państwu rodzinną firmę  Ewdar z siedzibą w Bełchatowie. Nasza firma powstała w 2008 roku i widniała pod wcześniejszą nazwą DarPol. Solidność i jakość wykonywanych przez nas prac, pozwoliła wypromować tą markę na lokalnym rynku branży konstrukcyjno-budowlanej.
W roku 2011 nastąpiło połączenie firm, co pozwoliło nam poszerzyć możliwości  i wtedy zaczęliśmy już podejmować prace pod nazwą Ewdar.

 

Przedsiębiorstwo działa na rynku wykonawstwa prac inwestycyjnych, modernizacyjnych, remontowych oraz montażowych w sektorze przemysłu energetycznego, elektrociepłowniczego, cementowo-wapienniczego, chemicznego i petrochemicznego.

 

Specjalizujemy się w prowadzeniu prac remontowo-modernizacyjnych obiektów energetycznych, remontach maszyn i urządzeń przemysłowych, prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych, montażu wszelkiego rodzaju rurociągów oraz kanałów.

 

Załoga naszego przedsiębiorstwa to osoby ambitne, cechujące się wysokim zaangażowaniem i  wieloletnim doświadczeniem w/w pracach remontowo-modernizacyjnych na obiektach przemysłowych. Większość naszych pracowników posiada wszelkie kwalifikacje zawodowe oraz uprawnienia energetyczne. Spawacze posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe dla metod: 111, 121, 135, 136, 138, 141, 141/111 do spawania materiałów Grupy 1÷11 zgodnie z normą EN 287-1 potwierdzone przez Instytut Spawalnictwa i TUV.

 

Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt montażowy, zaplecze warsztatowe oraz zapewniamy własny transport. Zapraszając do współpracy zapewniamy, że zdobyte przez nas doświadczenie i profesjonalna kadra pracownicza gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdza niesłabnące zaufanie naszych klientów. Ze względu na solidność i terminowość powierzonych zleceń oraz krótkie terminy ich realizacji jesteśmy bardzo konkurencyjną firmą na rynku ogólnopolskim.  Zapraszamy zatem do nawiązania obustronnie korzystnej współpracy.


                                                                                        
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!